Соколівочка
Тальнівський район, Черкаська область

Проект рішення "Про комплексну Програму соціального захисту населених пунктів Соколівоцької сільської ради

 ПРОЕКТ

 

                        СОКОЛІВОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

Про комплексну Програму соціального захисту

населенних пунктів Соколівоцької сільської ради

 

 

З метою підвищення життєвого рівня малозабезпечених громадян, інвалідів, самотніх пенсіонерів, осіб, які потрапили в тривалу екстремальну ситуацію (пожежа, руйнування житла, катастрофа, критичний стан здоров’я та інше),у зв'язку з ситуацією,що склалася на даний час в країні ,виникла необхідність створити умови для громадян ,які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції,а також з метою створення для них належних умов життєдіяльності та соціального забезпечення постраждалих ,для забезпечення соціального захисту населення, таінших пільгових категорій населення шляхом надання цільової допомоги, послуг та виконання окремих робіт за рахунок коштів сільськогобюджету та інших, залучених до цього коштів, керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Затвердити комплексну Програму соціального захисту населених пунктів Соколівоцької сільської ради на 2014 рік згідно додатку № 1.

 

2. Контроль за виконанням рішенням покласти на постійні комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, законності і правопорядку, молоді, сім’ї та спорту (голова комісіїПятничук Т.М.) та з питань планування бюджету і фінансів (голова комісіїКирилець К.А.).

 

Сільський голова         В.В.Щербатюк